Teknik Servis
Teknik Servis

Nissan Yetkili Servislerinin Avantajları

Her Nissan Yetkili Servisi'nde kesin müşteri memnuniyeti amaçlı mükemmel hizmet anlayışıyla karşılaşacaksınız.

Müşteri memnuniyeti ve beklentilerinin de ötesinde hizmet sunmak amacıyla aşağıdaki beş konu üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayız.

Tüm Nissan Yetkili Servisleri için önceliğimiz müşterimizin memnuniyetidir.

Kalite ve profesyonellik açısından sunduğumuz hizmetlerin farkını sizin de hissedeceğinizden eminiz.

Aracınızın periyodik bakımlarını Nissan Yetkili Servislerinde yaptırmanız için birçok sebebiniz var.

1. Yeni Araç Garantisi/Servis İşçilik Garantisi
Aracınızın bakımları Nissan tarafından belirtilen bakım ve onarım standartlarında yapıldığı sürece aracınız Nissan yeni araç garantisi altındadır. Nissan Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilen bakımlar aynı zamanda Nissan Yetkili Servisleri garantisi altındadır.

2. Orijinal Nissan Yedek Parçaları
Orijinal Nissan Yedek Parçaları, kontrolü ve üretimi Nissan tarafından yapılmış orjinal olmayan parçalara kıyasla mükemmel kalite seviyesine sahip yedek parçalardır.

3. Eğitilmiş Personel
Nissan Yetkili Servisleri'nde görev alan müdür, yetkili ve teknisyenler Nissan tarafından hazırlanan ve sunulan çeşitli eğitim programlarına katılmış kişilerdir. Personellerimizden daima profesyonel tavsiye ve hizmet alabilirsiniz.

4. Gelişmiş Servis Donanımı
Her Nissan Yetkili Servisi aracınızın ve sizin güvenliğinizi sağlamak, etkili ve hızlı hizmet vermek amacıyla gelişmiş servis donanımına sahiptir. Tüm bunların ötesinde elektronik sistemlerin (motor, otomatik şanzıman vb.) hızlı ve doğru bir şekilde test edilmesini sağlayan CONSULT III PLUS (Bilgisayarlı Sistem Test Cihazı) sadece Nissan Yetkili Servisleri'nde mevcuttur. CONSULT III PLUS sayesinde araç sistemleri test edilir, arıza kesin ve çabuk olarak teşhis edilir.

5. Güncel Teknik Bilgi
Güncel teknik bilgiler tamir katalogları, teknik bültenler ve ürün bültenleri aracılığıyla tüm Nissan Yetkili Servisleri'ne iletilmektedir. Böylece, profesyonel tavsiye ve hizmet alabileceğiniz kişilerin, aracınız hakkında en iyi bilgiye sahip olması sağlanmıştır.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Facebook Twitter Google Plus Instagram

Yol Yardım (212) 225 49 59